فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

چگونه گیفت کارت‌های رایگان دریافت کنیم؟

سام حاجیان 1402/12/02 0

گیفت کارت‌ها کارت‌های پیش‌پرداختی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای خرید کالا یا خدمات از برندهای مورد علاقه‌تان استفاده کنید. گیفت کارت‌ها می‌توانند یک هدیه عالی باشند، چون به شما اجازه می‌دهند که خودتان انتخاب کنید که چه چیزی می‌خواهید بخرید. همچنین، گیفت کارت‌ها می‌توانند یک راه عالی برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود باشند، چون می‌توانید از آن‌ها برای خرید کالا یا خدمات با تخفیف استفاده کنید.

اما چگونه می‌توانیم گیفت کارت‌های رایگان دریافت کنیم؟ آیا راه‌هایی وجود دارد که بتوانیم بدون پرداخت هزینه، گیفت کارت‌هایی از برندهای مختلفی مانند اپل، ویزا، آمازون و غیره بگیریم؟

پاسخ این سوال این است که بله، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، گیفت کارت‌های رایگان کسب کنید. در این مقاله، ما به شما چندین روش مختلف را معرفی می‌کنیم که می‌توانید با انجام فعالیت‌های آنلاین مانند پر کردن نظرسنجی‌ها، جستجو در اینترنت، بازی کردن، خرید آنلاین و غیره، امتیاز یا پول نقد کسب کنید و آن‌ها را به گیفت کارت‌های رایگان تبدیل کنید. همچنین، ما به شما برخی نکات و ترفندهایی را می‌گوییم که می‌توانید از آن‌ها برای افزایش شانس خود در دریافت گیفت کارت‌های رایگان استفاده کنید.

 روش‌های دریافت گیفت کارت‌های رایگان با انجام فعالیت‌های آنلاین

یکی از راه‌هایی که می‌توانید گیفت کارت‌های رایگان دریافت کنید، این است که به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی بپیوندید که به شما امتیاز یا پول نقد می‌دهند برای انجام فعالیت‌های آنلاین مانند پر کردن نظرسنجی‌ها، جستجو در اینترنت، بازی کردن، خرید آنلاین و غیره. این سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها معمولا با برندهای مختلف همکاری می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند که امتیاز یا پول نقد خود را به گیفت کارت‌هایی از این برندها تبدیل کنید. برخی از این سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها عبارتند از:

 • pointsprizes.
 • پوینت پریز یک سایت پاداشی است که به شما امتیاز (پوینت) می‌دهد برای انجام فعالیت‌های آنلاین مانند پر کردن نظرسنجی‌ها، دانلود کردن اپلیکیشن‌ها، بازی کردن، تماشای ویدیوها و غیره. شما می‌توانید امتیازهای خود را به گیفت کارت‌هایی از برندهای مختلف تبدیل کنید یا از طریق پی‌پال دریافت کنید. شما می‌توانید با ثبت‌نام در سایت پوینت پریز، 350 پوینت پاداش خوش‌آمدگویی دریافت کنید. برای دریافت گیفت کارت‌های رایگان xbox، ps plus google play و... از سایت پوینت پریز، شما باید حداقل 500 پوینت معادل 5 دلار جمع کنید. سایت پوینت پریز به شما اجازه می‌دهد که از دوستان خود دعوت کنید و برای هر دعوت 10 پوینت پاداش بگیرید. همچنین، سایت پوینت پریز به شما پاداش‌های روزانه، هفتگی و ماهانه می‌دهد برای افزایش امتیازهای خود می دهد پوینت پریز یکی از معتبرترین سایت های گیفت کارت رایگان است. 
 • ___________________________
 • برای ورود به سایت پوینت پریز کلیک کنید
 • ___________________________
 • سواگ‌باکس
 • سواگ‌باکس یک سایت پاداشی است که به شما امتیاز (سواگ‌باکس) می‌دهد برای انجام فعالیت‌های آنلاین مانند پر کردن نظرسنجی‌ها، جستجو در اینترنت، بازی کردن، خرید آنلاین، تماشای ویدیوها و غیره. شما می‌توانید امتیازهای خود را به گیفت کارت‌هایی از بیش از 200 برند مختلف تبدیل کنید. همچنین، شما می‌توانید امتیازهای خود را به پول نقد از طریق پی‌پال دریافت کنید. شما می‌توانید با ثبت‌نام در سواگ‌باکس، 10 دلار پاداش خوش‌آمدگویی دریافت کنید.
 • ____________________________
  - برندد سرویز
 • برندد سرویز یک سایت نظرسنجی است که به شما امتیاز (برندد پوینت) می‌دهد برای پر کردن نظرسنجی‌هایی 
 • - که مربوط به برندها یا محصولاتی هستند که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید یا به آن‌ها علاقه دارید. شما می‌توانید امتیازهای خود را به گیفت کارت‌هایی از برندهای معروفی مانند اپل، ویزا، آمازون، نت‌فلیکس و غیره تبدیل کنید. همچنین، شما می‌توانید امتیازهای خود را به پول نقد از طریق پی‌پال دریافت کنید. شما می‌توانید با ثبت‌نام در برندد سرویز، 1 دلار پاداش خوش‌آمدگویی دریافت کنید.
  - این‌باکس‌دالرز
 • این‌باکس‌دالرز یک سایت پاداشی است که به شما پول نقد می‌دهد برای انجام فعالیت‌های آنلاین مانند پر کردن نظرسنجی‌ها، خرید آنلاین، تماشای ویدیوها، بازی کردن و غیره. شما می‌توانید پول نقد خود را به گیفت کارت‌هایی از برندهای مختلف تبدیل کنید یا از طریق چک یا پی‌پال دریافت کنید. شما می‌توانید با ثبت‌نام در این‌باکس‌دالرز، 5 دلار پاداش خوش‌آمدگویی دریافت کنید.

این‌ها فقط برخی از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای دریافت گیفت کارت‌های رایگان استفاده کنید. البته، سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگری هم وجود دارند که می‌توانید با کمی جستجو در اینترنت پیدا کنید. اما مهم این است که قبل از ثبت‌نام در هر سایت یا اپلیکیشنی، از اعتبار و امنیت آن مطمئن شوید و نظرات دیگر کاربران را بخوانید. همچنین، مراقب باشید که اطلاعات شخصی یا مالی خود را در اختیار سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی قرار ندهید که به شما گیفت کارت‌های رایگان و یا پول نقد زیادی را با شرایط خیلی آسان وجود می‌دهند. این نوع سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها ممکن است کلاه‌بردار باشند و از شما سوءاستفاده کنند.

نکات و ترفندهای دریافت گیفت کارت‌های رایگان

با استفاده از روش‌هایی که در بالا ذکر شد، می‌توانید گیفت کارت‌های رایگان دریافت کنید. اما برای افزایش شانس خود در دریافت گیفت کارت‌های رایگان، می‌توانید از برخی نکات و ترفندهایی استفاده کنید. برخی از این نکات و ترفندها عبارتند از:

- از چندین سایت یا اپلیکیشن مختلف استفاده کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد که از فرصت‌های بیشتری برای کسب امتیاز یا پول نقد بهره‌مند شوید و گیفت کارت‌های بیشتری دریافت کنید. البته، مراقب باشید که از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های معتبر و امن استفاده کنید و اطلاعات خود را در اختیار سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی قرار ندهید که به شما گیفت کارت‌های رایگان و یا پول نقد زیادی را با شرایط خیلی آسان وجود می‌دهند.
- از پاداش‌های خوش‌آمدگویی استفاده کنید. بسیاری از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها به شما پاداش خوش‌آمدگویی می‌دهند وقتی که در آن‌ها ثبت‌نام می‌کنید. این پاداش‌ها می‌توانند شامل امتیاز، پول نقد، گیفت کارت یا حتی کالا باشند. شما می‌توانید از این پاداش‌ها برای شروع کسب درآمد آنلاین یا خرید کالا یا خدمات با تخفیف استفاده کنید.
- از دوستان خود دعوت کنید. بسیاری از سایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها به شما پاداش می‌دهند وقتی که دوستان خود را به آن‌ها معرفی می‌کنید. این پاداش‌ها می‌توانند شامل امتیاز، پول نقد، گیفت کارت یا حتی کالا باشند. شما می‌توانید از این پاداش‌ها برای افزایش درآمد خود یا خرید کالا یا خدمات با تخفیف استفاده کنید. همچنین، شما به دوستان خود کمک می‌کنید که آن‌ها هم بتوانند گیفت کارت‌های رایگان دریافت کنند.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش