فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

فیلم The Conjuring 4:بازیگران، داستان، تاریخ انتشار،شایعات

سام حاجیان 1402/12/03 0

فیلم The Conjuring 4 یا The Conjuring: Last Rites، قسمت چهارم از مجموعه فیلم‌های ترسناک The Conjuring است که بر اساس واقعیت‌های ماوراءطبیعی تحقیق می‌کند. این فیلم در اکتبر ۲۰۲۲ اعلام شد و نویسنده آن دیوید لسلی جانسون-مک‌گلدریک است. کارگردان این فیلم هنوز مشخص نشده است. این فیلم پس از فیلم The Nun II منتشر خواهد شد که در سپتامبر ۲۰۲۳ اکران شد.

بازیگران فیلم احضار روح 4

بازیگران احتمالی این فیلم شامل پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا به عنوان اد و لورین وارن، دو کارشناس ماوراءطبیعی و شیطان‌شناس هستند.این دو بازیگر در تمام فیلم‌های اصلی The Conjuring حضور داشته‌اند و نقش اصلی را ایفا کرده‌اند. دختر آن‌ها، جودی وارن، نیز ممکن است در این فیلم بازگردد. اما بازیگر او هنوز مشخص نیست. جودی وارن در سه فیلم اول The Conjuring توسط استرلینگ جرینز بازی شد، اما در فیلم Annabelle Comes Home توسط مکنا گریس جایگزین شد.

داستان و سناریو های احتمالی احضار روح 4

داستان این فیلم هنوز مشخص نیست، اما می‌تواند بر اساس یکی از پرونده‌های واقعی اد و لورین وارن باشد. این زوج در طول زندگی‌شان بیش از ۱۰۰۰ مورد از فعالیت‌های ماوراءطبیعی را بررسی کردند. فیلم قبلی این مجموعه، یعنی The Conjuring: The Devil Made Me Do It، بر اساس مورد واقعی آرن جانسون بود که در سال ۱۹۸۱ به قتل متهم شد و ادعا کرد که توسط شیطان تسخیر شده بود. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که فیلم The Conjuring 4 نیز بر اساس یکی از موارد بعد از آن سال باشد.

برخی از شایعات درباره داستان این فیلم این‌ها هستند:

  • این فیلم ممکن است به مورد واقعی ورفل ها بپردازد که در سال ۱۹۸۶ در خانه‌ای در کانکتیکات زندگی می‌کردند و توسط روح‌های شرور مورد حمله قرار می‌گرفتند. این خانه همان خانه‌ای بود که در فیلم The Haunting in Connecticut به آن اشاره شده بود.
  • ____________________________
  • این فیلم ممکن است به مورد واقعی سندی هوک بپردازد که در سال ۱۹۸۷ در خانه‌ای در انگلستان زندگی می‌کرد و توسط روح‌هایی که ادعا می‌کردند از قرن هفدهم هستند، آزار دید. این مورد به عنوان یکی از مشهورترین موارد اروپایی شناخته می‌شود.
  • ____________________________
  • این فیلم ممکن است به مورد واقعی سمیتون لایتز بپردازد که در سال ۱۹۸۹ در خانه‌ای در رود آیلند زندگی می‌کرد و توسط روح‌هایی که ادعا می‌کردند از خانواده پری که در قرن نوزدهم در آن خانه زندگی می‌کردند، مورد تسخیر قرار گرفت. این مورد به عنوان یکی از ترسناک‌ترین موارد شناخته می‌شود.
  • ____________________________

این فیلم ممکن است همچنین ارتباطی با فیلم The Nun II داشته باشد که در پایان آن صحنه‌ای از اد و لورین وارن نشان داده شد. کارگردان The Nun II، مایکل چاوز، گفته است که این فیلم و The Conjuring 4 ارتباطی با هم خواهند داشت.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش