فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

بازی های جدید ایکس باکس گیم پس معرفی شدند،

سام حاجیان 1402/12/04 0

مایکروسافت مجموعه دوم بازی هایی را که به سرویس ایکس باکس گیم پس اضافه می شوند، را اعلام کرده، و شامل دو بازی است که همین الان در دسترس هستند.

از امروز می توانید بازی اکشن-نقش آفرینی Tales of Arise و بازی ماجراجویی داستانی Return to Grace را بر روی کنسول، کامپیوتر و فضای ابری(clud) بازی کنید. در تاریخ 21 فوریه، بازی زامبی Dead Island 2 به گیم پس اضافه شد. سپس در تاریخ 22 فوریه، بازی Bluey: The Video Game که بر اساس سریال تلویزیونی است، به کتابخانه می آید.

در تاریخ 27 فوریه، بازی Maneater که در آن شما نقش یک کوسه را بازی می کنید، بر روی کنسول، ابر و کامپیوتر قابل بازی خواهد بود، در حالی که بازی Madden NFL 24 پشتیبانی از کلاد گیمینگ  را به خود اضافه می کند (که قبلاً به گیم پس بر روی کنسول اضافه شده بود).

تاریخ 28 فوریه شاهد عرضه بازی Indivisible، یک بازی نقش آفرینی اکشن از استودیوی Lab Zero Games است، که در سال 2020 کل کارکنان خود را اخراج کرد. این بازی در واقع به گیم پس باز می گردد، زیرا در ماه ژانویه 2021 از سرویس گیم پس حذف شده بود.

همان طور که می‌دانید سال 2024 میلادی یک سال کبیسه است، که به این معنی است که یک روز 29 فوریه وجود دارد، و مایکروسافت بازی Space Engineers را در آن روز بر روی کنسول، فضای ابری و کامپیوتر به سرویس گیم پس اضافه می کند.

_________________

مایکروسافت همچنین یکی از بازی هایی را که در ماه مارس به گیم پس می آید، اعلام کرده است، و آن بازی Warhammer 40,000: Boltgun است که در تاریخ 5 مارس بر روی کنسول، کلاد گیمینگ و کامپیوتر قابل بازی خواهد بود.

دو بازی دیگر نیز در این ماه از سرویس  گیم پس خارج می شوند، که آن ها بازی های Madden NFL 22 و Soul Hackers 2 هستند، که هر دو در تاریخ 29 فوریه ترک می کنند.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش