فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

فیلم ناروتو اثری از شانگ چی در حال توسعه است

سام حاجیان 1402/12/06 0

 ناروتو یک مجموعه مانگا و انیمه است که توسط ماساشی کیشیموتو نوشته و طراحی شده است. داستان درباره یک نینجا جوان به نام ناروتو است که رویای تبدیل شدن به رهبر روستای خود را دارد. او باید با دشمنان، رقبا و دوستان خود مبارزه کند و قدرت های خود را افزایش دهد.

  • ____________________________
  • چه کسی فیلم را ساخته است؟ فیلم ناروتو توسط لاینزگیت و استودیوی بوردرلندز ساخته می شود. کارگردان فیلم دستیار کارگردان فیلم شانگ چی است که نامش مایکل گریسی است. نویسنده فیلم جاناتان تروپر است که قبلا در سریال هایی مانند هیروز و امریکن اولترا کار کرده است.
  • ____________________________
  • چه کسانی در فیلم بازی می کنند؟ هنوز هیچ بازیگری برای نقش ناروتو و دیگر شخصیت های اصلی انتخاب نشده است. اما برخی از شایعات حاکی از این است که بازیگرانی مانند تام هلند، زندایا، دیو پاتل و ریز احمد برای نقش های مختلف در نظر گرفته شده اند.
  • فیلم کی منتشر می شود؟ فیلم ناروتو هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. اما بر اساس گفته های کارگردان، فیلم در حال توسعه است و او امیدوار است که بتواند به زودی شروع به فیلمبرداری کند. او همچنین گفته است که می خواهد فیلم را به صورت وفادار به مجموعه اصلی و با احترام به فرهنگ ژاپنی بسازد.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش