فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

Mass Effect اولین بازی Tabletop خود را در اواخر امسال دریافت می کند

سام حاجیان 1402/12/14 0

بازی محبوب و پرطرفدار Mass Effect به زودی اولین بازی Tabletop خود را دریافت می‌کند، که قرار است تجربه‌ای همکاری‌محور و داستان‌گرا را به طرفداران ارائه دهد. این بازی، که Mass Effect the Board Game - Priority: Hagalaz نام دارد، توسط طراح معروف Eric Lang ساخته شده و قرار است توسط Modiphius Entertainment منتشر شود. 

_________________________________

در این بازی، بازیکنان در نقش شخصیت‌های مختلف از جمله Shepars, Garrus، Liara، Wras و Tali قرار می‌گیرند و ماموریت‌های مختلفی را برای جلوگیری از تهدیدات Reapers انجام می‌دهند. بازی دارای داستان شاخه‌ای است و تصمیمات بازیکنان بر روند داستان و مواجهه با دشمنان مختلف تأثیر می‌گذارد.

Priority: Hagalaz در طول جنگ با Reapers در Mass Effect 3 جریان دارد و بازیکنان را به سیاره دورافتاده Hagalaz می‌برد، جایی که آن‌ها باید اسرار یک سفینه سقوط کرده Cerberus را پیش از دستیابی Reapers کشف کنند.

_________________________________

بازی به صورت همکاری‌محور برای ۱ تا ۴ بازیکن طراحی شده و هر بخش آن حدود یک ساعت زمان می‌برد. این بازی قرار است در اواخر سال ۲۰۲۴ منتشر شود و برای طرفدارانی که منتظر تجربه جدیدی از دنیای Mass Effect هستند، فرصتی عالی خواهد بود.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش