فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

مقایسه بین بازی های Stalker 2 و Resident Evil Village

سام حاجیان 1402/11/22 0

بازی های Stalker 2 و Resident Evil Village دو بازی تیراندازی اول شخص ترسناک هستند که در سال 2023 عرضه شدند. اما این دو بازی تفاوت های زیادی در محیط، داستان، گیم پلی و سبک خود دارند. در ادامه به مقایسه بین این دو بازی می پردازیم:

  • محیط: Stalker 2 در منطقه محروم شده چرنوبیل روسیه جریان دارد که پر از موجودات تشعشع زده، گروه های مسلح و پدیده های عجیب و غریب است. Resident Evil Village در یک روستای شرق اروپایی واقع شده که تحت سلطه چهار ارباب مختلف است که هر کدام نوعی از موجودات ترسناک را اداره می کنند2. هر دو بازی از گرافیک بالا و جزئیات زیادی برخوردار هستند و محیط های متنوع و گسترده ای را به بازیکنان نشان می دهند.
  • داستان: Stalker 2 داستان یک شکارچی به نام Skif را روایت می کند که باید با نیروهای مخالف و مخفی مبارزه کند و راز یک پدیده مرموز به نام زون را کشف کند. Resident Evil Village داستان Ethan Winters را ادامه می دهد که باید دخترش Rose را از دست چهار ارباب نجات دهد و راز این روستا و نقش Chris Redfield را فاش کند. هر دو بازی داستان های جذاب و پیچیده ای دارند که بازیکنان را تا آخرین لحظه درگیر خود می کنند.
  • گیم پلی: Stalker 2 یک بازی نقش آفرینی ترسناک است که بازیکنان می توانند شخصیت خود را ارتقا دهند، تجهیزات مختلفی را جمع آوری و تعمیر کنند، با گروه های مختلف ارتباط برقرار کنند و تصمیماتی بگیرند که روی داستان و پایان بازی تأثیر می گذارند. Resident Evil Village یک بازی اکشن ترسناک است که بازیکنان می توانند از اسلحه های مختلفی استفاده کنند، با دشمنان متنوعی روبرو شوند، پازل هایی را حل کنند و از فروشنده ای به نام Duke خریداری کنند. هر دو بازی از مکانیک های چالش برانگیز و سرگرم کننده ای برخوردار هستند و بازیکنان را مجبور می کنند که منابع خود را به خوبی مدیریت کنند.
  • سبک: Stalker 2 یک بازی ترسناک واقع‌گرایانه است که بازیکنان را در محیطی خشن و بی رحم قرار می دهد و از المان های علمی تخیلی کمتری استفاده می کند. Resident Evil Village یک بازی ترسناک فانتزی است که بازیکنان را در محیطی عجیب و غریب قرار می دهد و از المان های علمی تخیلی بیشتری استفاده می کند. هر دو بازی از اجوای ترسناک خود به خوبی استفاده می کنند و بازیکنان را با موجودات وحشتناکی مواجه می کنند.

به طور خلاصه، بازی های Stalker 2 و Resident Evil Village دو بازی ترسناک متفاوت هستند که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. اگر دنبال یک بازی ترسناک واقع‌گرایانه و نقش آفرینی هستید، Stalker 2 می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اما اگر دنبال یک بازی ترسناک فانتزی و اکشن هستید، Resident Evil Village می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش