فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

یوبی‌سافت 124 نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است

سام حاجیان 1403/01/13 0

شرکت بازی‌سازی یوبیسافت اعلام کرده است که در راستای بهبود کارایی جمعی و سازماندهی مجدد، تعداد 124 نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است. این تصمیم، که بیشتر بر بخش‌های خدمات اداری و فناوری اطلاعات تأثیر گذاشته، شامل 98 نفر از کارکنان مستقر در کانادا می‌شود. 

یوبیسافت تأکید کرده که این تغییرات بر تیم‌های تولید بازی تأثیری نخواهد داشت و هدف از این اقدامات، افزایش بهره‌وری و موفقیت در بلندمدت است. این شرکت همچنین اعلام کرده که حمایت‌های جامعی را برای کارکنانی که در این دوره از تغییرات شغل خود را از دست می‌دهند، فراهم آورده و قدردان تلاش‌ها و کمک‌های آن‌ها به شرکت است. 

این اخراج‌ها در پی بسته شدن استودیوی موبایل یوبیسافت لندن و اخراج‌های قبلی در بخش خدمات مشتریان در ماه می صورت گرفته است. یوبیسافت همچنین در سال جاری و سال گذشته، چندین پروژه را لغو کرده و تأخیرهای قابل توجهی در پروژه‌های دیگر از جمله بازی Skull and Bones داشته است. 

گزارش‌های اخیر درآمدی یوبیسافت نشان از افزایش 36.6 درصدی رزروهای خالص فصلی به مبلغ 554.8 میلیون یورو (584.1 میلیون دلار) دارد، که شامل رکورد فروش بازی The Crew: Motorfest نیز می‌شود.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش