فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

کارگردان سری Yakuza اعلام کرد بازی Kiwami 3 را خواهیم ساخت

سام حاجیان 1403/01/14 0

در آخرین اپیزود از برنامه تلویزیونی استودیو Ryu Ga Gotoku، ماسایوشی یوکویاما، کارگردان سری بازی‌های Like a Dragon (که پیش‌تر با نام Yakuza شناخته می‌شد)، اعلام کرد که تیم توسعه‌دهنده “قطعا” به ساخت Kiwami 3، یعنی نسخه بازسازی‌شده بازی سوم Yakuza، خواهد پرداخت.

یوکویاما در این برنامه توضیح داد که در حالی که پروژه بعدی آن‌ها Kiwami 3 نیست، اما این موضوع همچنان در دستور کار استودیو Ryu Ga Gotoku قرار دارد. او افزود: "فقط می‌خواهم بگویم، فکر می‌کنم در نهایت Kiwami 3 را خواهیم ساخت. مطمئنم که این کار را زود یا دیر انجام خواهیم داد".

پس از موفقیت Yakuza 0 در ایالات متحده، استودیو Ryu Ga Gotoku دو بازی اول سری را با نام‌های Yakuza Kiwami و Kiwami 2 به صورت کامل بازسازی کرد و با استقبال خوبی نیز مواجه شدند.

با این حال، به جای ادامه دادن به بازسازی کامل بازی‌های Yakuza 3 تا 5، تصمیم گرفتند مجموعه‌ای تحت عنوان The Yakuza Remastered Collection منتشر کنند. با توجه به اینکه Yakuza 3 اولین انتشار استودیو برای سری اصلی در کنسول PlayStation 3 بود، این بازی به‌ویژه نیازمند بازسازی بیشتری است.

با این اوصاف، استودیو Ryu Ga Gotoku فرصتی دارد تا با انتشار نهایی Yakuza Kiwami 3، دوباره طرفداران دوآتشه را خوشحال کند. خبر خوب این است که طرفداران Like a Dragon/Yakuza کمبود بازی برای بازی کردن ندارند.

استودیو Ryu Ga Gotoku در طی یک سال و اندی، سه بازی منتشر کرده است، که یکی از آن‌ها بازی بزرگ و جهان‌باز RPG Like a Dragon: Infinite Wealth است. بنابراین، در حالی که هنوز در مراحل اولیه هر آنچه که بعدی است قرار داریم، محتوای زیادی از RGG وجود دارد که در حین انتظار می‌توان بازی کرد. 

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش