فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

اولین پوستر و تاریخ انتشار اولین تریلر فیلم جوکر 2 اعلام شد

سام حاجیان 1403/01/14 0

در ادامه‌ی موفقیت‌های فیلم "جوکر" که در سال 2019 اکران شد، دنباله‌ی این فیلم با عنوان "جوکر: فولی آ دو" (Joker: Folie à Deux) قرار است به‌زودی روی پرده‌ی سینماها بیاید. این فیلم که توسط تاد فیلیپس کارگردانی شده، اولین پوستر رسمی و تاریخ انتشار تریلر خود را دریافت کرده است.

پوستر رسمی فیلم، که به تازگی منتشر شده، جواکین فینیکس را در نقش جوکر و لیدی گاگا را در نقش هارلی کوئین نشان می‌دهد. این دو شخصیت در حالی که در آغوش یکدیگر هستند و می‌رقصند، به تصویر کشیده شده‌اند. پوستر با شعار "جهان یک صحنه است" همراه شده و تاریخ انتشار اولین تریلر را نیز فاش کرده است که قرار است در تاریخ 9 آوریل منتشر شود.

پوستر فیلم جوکر 2

"جوکر: فولی آ دو" به عنوان یک فیلم موزیکال توصیف شده و شامل آهنگ‌های شناخته‌شده‌ای خواهد بود که توسط شخصیت‌های اصلی، جوکر و هارلی کوئین، اجرا می‌شوند. گفته می‌شود که حداقل 15 قطعه موسیقی در فیلم وجود دارد.

با توجه به موفقیت فیلم اول که بیش از یک میلیارد دلار فروش داشت، انتظارات زیادی از دنباله‌ی آن وجود دارد. بودجه‌ی این فیلم حدود 200 میلیون دلار تخمین زده شده است که نشان‌دهنده‌ی سرمایه‌گذاری قابل توجهی برای این پروژه است.

جواکین فینیکس برای بازگشت به نقش آرتور فلک/جوکر، حقوقی معادل 20 میلیون دلار دریافت خواهد کرد و لیدی گاگا نیز برای بازی در نقش هارلی کوئین، 12 میلیون دلار دریافت می‌کند.

انتظار می‌رود که "جوکر: فولی آ دو" در تاریخ 4 اکتبر 2024 در سینماها اکران شود. این فیلم قطعاً یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال خواهد بود و با توجه به استقبال گسترده‌ی مخاطبان و منتقدان از فیلم اول، می‌توان انتظار داشت که این دنباله نیز تأثیر قابل توجهی بر صنعت سینما داشته باشد.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش