فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

Palworld از زمان عرضه 97 درصد از بازیکنان خود را در Steam از دست داده

سام حاجیان 1403/01/16 0

بازی Palworld که توسط استودیوی ژاپنی Pocketpair توسعه یافته، پس از عرضه در اوایل دسترسی، با استقبال چشمگیری روبرو شد و در اولین روز عرضه بیش از یک میلیون نسخه فروخت. 

با این حال، طبق گزارش‌های Steam Charts، بازی در 30 روز گذشته شاهد کاهش تقریبی 25 درصدی در تعداد میانگین بازیکنان فعال خود بوده است.

با این وجود، مدیر ارشد جامعه در Pocketpair، که با نام "Bucky" شناخته می‌شود، در پاسخ به این کاهش بازیکنان، اظهار داشت که این موضوع نگران‌کننده نیست و بازیکنان نباید احساس بدی در مورد ترک بازی داشته باشند. Bucky تأکید کرد که "خوب است" اگر بازیکنان از بازی‌ها استراحت کنند و افزود که محتوای جدید در راه است و "فوق‌العاده" خواهد بود، اما تولید محتوای جدید کمی زمان می‌برد.

با توجه به موفقیت‌های اولیه و فروش بالای بازی، این کاهش تعداد بازیکنان می‌تواند به عنوان بخشی از چرخه طبیعی یک بازی جدید در نظر گرفته شود که پس از هیجان اولیه، شاهد کاهش تعداد بازیکنان است. این امر به ویژه در بازی‌هایی که به صورت دسترسی زودهنگام عرضه می‌شوند، رایج است. تیم توسعه‌دهنده ابراز امیدواری کرده است که بازیکنان پس از انتشار محتوای جدید، به بازی بازگردند.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش