فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !
بازی Hellblade  در تخفیفات بهاری با قیمت 3 دلار عرضه میشود

بازی Hellblade در تخفیفات بهاری با قیمت 3 دلار عرضه میشود

سام حاجیان 1403/01/19 0

در فروش بهاری جدید Xbox، بازی Hellblade تنها با قیمت 3 دلار عرضه می‌شود. این فرصت استثنایی برای طرفداران بازی‌های ویدئویی است تا پیش از انتشار Hellblade 2، نسخه اول این بازی محبوب را با قیمتی بسیار پایین تجربه کنند. بازی Hellblade: Senua's Sacrifice، که توسط استودیو Ninja Theory توسعه یافته، ترکیبی از اساطیر نورس و وحشت روان‌شناختی را به همراه معماها و داستانی پرشور ارائه می‌دهد که بازیکنان را برای هفته‌ها درگیر خود خواهد کرد. 

این بازی داستان سفر Senua به Helheim را برای نجات روح معشوق مرحومش از الهه Hela روایت می‌کند. عملکرد برجسته Melina Juergens در نقش اصلی، باعث شده تا Hellblade به خاطر داستان، عناصر بازی‌های ترسناک و به ویژه نمایش سلامت روان، مورد تحسین فراوان قرار گیرد. این بازی نتیجه همکاری نزدیک Ninja Theory با دانشمندان و افرادی که با روان‌پریشی زندگی می‌کنند، است. 

با توجه به اینکه نسخه دوم بازی، Hellblade 2: Senua's Saga، به عنوان یکی از مورد انتظارترین انحصاری‌های Xbox در سال جاری شناخته می‌شود، این فرصت را برای تجربه نسخه اول بازی از دست ندهید. این فروش بهاری شامل تخفیف‌های قابل توجهی برای بازی‌های مختلف Xbox است و Hellblade با قیمتی استثنایی از 3 دلار عرضه می‌شود. 

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش