فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

همه چیز هایی که باید درباره Senua’s Saga: Hellblade 2 بدانید

سام حاجیان 1403/01/29 0

با عرضه نزدیک Hellblade 2: Senua’s Saga، هیجان در میان طرفداران بازی‌های ویدئویی به اوج خود رسیده است. این بازی، که به عنوان دنباله ای برای Hellblade: Senua’s Sacrifice معرفی شده، از سوی بسیاری به عنوان یکی از برترین آثار استودیو Ninja Theory شناخته می‌شود. با تبدیل شدن این استودیو به یکی از تیم‌های برجسته ایکس باکس، انتظارات برای Hellblade 2 به شدت بالا گرفته و تصاویر و اطلاعات منتشر شده تاکنون، نویدبخش یک تجربه بازی فوق‌العاده هستند. در این مقاله، به بررسی چند جنبه کلیدی از این بازی خواهیم پرداخت.

پیشرفت داستانی

مایکروسافت و Ninja Theory، با تمرکز ویژه‌ای بر روایت داستانی Hellblade 2، جزئیاتی از داستان را که پیش از این محرمانه بود، فاش کرده‌اند. در ادامه ماجراجویی‌های نسخه اول، Senua نه تنها با مرگ Dillion کنار آمده، بلکه در مقابله با روان‌پریشی خود نیز پیشرفت‌هایی داشته است. در Hellblade 2، داستان بر مبارزات Senua علیه وایکینگ‌هایی که ایسلند را به ویرانه تبدیل می‌کنند، متمرکز است.

کاراکترهای جدید

در حالی که Hellblade اولیه داستانی انفرادی داشت، Hellblade 2 با معرفی شخصیت‌های جدیدی که با Senua ارتباط عمیقی برقرار می‌کنند، دنیای بازی را گسترده‌تر کرده است. در یک پیش‌نمایش اخیر منتشر شده در Xbox Wire، داستانی روایت می‌شود که در آن Senua در یک اردوگاه مشغول نجات یکی از این شخصیت‌های جدید است، در حالی که باید با صداهای زیادی که در ذهنش طنین‌انداز است، مقابله کند.

همه چیز هایی که باید درباره  Senua’s Saga: Hellblade 2 بدانید

تکامل در مبارزات

Hellblade 1، که در سال 2017 منتشر شد، برای روایت داستانی، نمایش بیماری روانی، دستاوردهای فنی و طراحی صوتی خود مورد ستایش قرار گرفت، اما مبارزات آن به عنوان یکی از نقاط ضعف شناخته شد. در Hellblade 2، استودیو Ninja Theory با اعمال تغییراتی خلاقانه، به این انتقادات پاسخ داده است. یکی از بارزترین تغییرات، تکامل سیستم مبارزه است که اکنون هر درگیری را به یک نبرد تک به تک تبدیل کرده، به جای اینکه Senua با گروهی از دشمنان به طور همزمان درگیر شود، اکنون با یک دشمن در هر لحظه روبرو می‌شود.

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش