فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

تاد هاوارد از به‌روزرسانی‌های "واقعا خوب" برای Starfield خبر می‌دهد

سام حاجیان 1403/01/30 0

تاد هاوارد، کارگردان مشهور و خلاق استودیوی Bethesda، اعلام کرد که به‌روزرسانی‌های مهم و تاثیر گذار برای بازی مورد انتظار Starfield در راه است. این خبر که در مصاحبه‌ای با IGN به اشتراک گذاشته شد، نوید دهنده‌ی تغییرات و بهبودهای قابل توجه در بازی است که می‌تواند تجربه‌ی کاربران را به طور چشمگیری ارتقاء بخشد.

هاوارد، که سابقه‌ی درخشانی در خلق دنیاهای فانتزی و علمی-تخیلی دارد، بیان داشت که استودیوی Bethesda به کار بر روی Starfield ادامه می‌دهد و به‌روزرسانی‌هایی که در دست توسعه هستند، شامل ویژگی‌های جدید و راه‌های نوینی برای سفر در دنیای بازی خواهند بود. او تأکید کرد که این به‌روزرسانی‌ها به زودی معرفی خواهند شد و انتظار می‌رود که تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر روی گیم‌پلی و کلیت بازی داشته باشند.

استودیو Bethesda، که پیش از این با عناوینی چون Fallout و The Elder Scrolls شهرت جهانی کسب کرده، با این اقدام نشان می‌دهد که همچنان به تعهد خود برای ارائه‌ی تجربه‌های بازی‌ای نوآورانه و جذاب پایبند است. Starfield، که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های تاریخ استودیو شناخته می‌شود، قرار است بازیکنان را به ماجراجویی‌هایی در فضا و جهان‌های بیرون از زمین ببرد.

تاد هاوارد از به‌روزرسانی‌های "واقعا خوب" برای Starfield خبر می‌دهد

با این حال، جزئیات دقیق و تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسانی‌ها هنوز مشخص نشده است. اما طرفداران و بازیکنان با شوق و اشتیاق منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند و امیدوارند که این به‌روزرسانی‌ها بتوانند تجربه‌ی Starfield را به سطحی جدید برسانند.

Starfield، که برای Xbox Series X/S و PC در دسترس است، به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال‌های اخیر شناخته می‌شود و با این به‌روزرسانی‌های جدید، انتظار می‌رود که محبوبیت و موفقیت آن بیش از پیش افزایش یابد. 

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش