فراموشی پسورد ساخت اکانت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
قبلا اکانت ساخته ام !

معرفی بهترین بازی های بتسدا

سام حاجیان 1402/11/22 0

بتسدا یکی از مشهورترین شرکت‌های توسعه‌دهنده و ناشر بازی‌های ویدیویی است که در سبک‌های مختلفی مانند نقش‌آفرینی، اکشن، ماجراجویی و ترسناک فعالیت می‌کند. این شرکت تاکنون بیش از ۱۰۰ بازی را منتشر کرده است که برخی از آن‌ها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. برای معرفی همه بازی‌های بتسدا به یک متن کوتاه کافی نیست و در اینجا به چند بازی مهم و مشهور از این شرکت اشاره می‌کنیم:

- سری الدر اسکورولز (The Elder Scrolls):

 این سری از بازی‌های نقش‌آفرینی بازی‌هایی با دنیای باز و پر از جزئیات هستند که در سرزمین تامریل (Tamriel) روی می‌دهند. این بازی‌ها دارای داستان‌های جذاب و گیم‌پلی متنوعی هستند که به بازیکن انتخاب‌های مختلفی می‌دهند. تاکنون شش بازی اصلی از این سری منتشر شده‌اند که آخرین آن‌ها الدر اسکورولز ۵: اسکایریم (The Elder Scrolls V: Skyrim) بوده است. 

همچنین چندین بازی فرعی و الحاقی نیز برای این سری ساخته شده‌اند. بازی بعدی از این سری که الدر اسکورولز ۶ (The Elder Scrolls VI) نام دارد هنوز تاریخ انتشاری ندارد اما بسیار مورد انتظار است.

 

- سری فال‌آوت (Fallout):

 این سری از بازی‌های نقش‌آفرینی بازی‌هایی با محوریت بقا در دنیای پس از جنگ هسته‌ای هستند که در آمریکا روی می‌دهند. این بازی‌ها دارای داستان‌های جالب و گیم‌پلی چالش‌برانگیزی هستند که به بازیکن امکان تعامل با شخصیت‌ها و محیط‌های مختلف را می‌دهند. تاکنون هفت بازی اصلی از این سری منتشر شده‌اند که آخرین آن‌ها فال‌آوت ۷۶ (Fallout 76) بوده است. همچنین چندین بازی فرعی و الحاقی نیز برای این سری ساخته شده‌اند. بازی بعدی از این سری هنوز مشخص نیست.

 - سری دوم (Doom):

 این سری از بازی‌های اکشن بازی‌هایی با محوریت تیراندازی اول شخص هستند که در آن بازیکن در نقش یک سرباز به مبارزه با موجودات جهنمی می‌پردازد. این بازی‌ها دارای گرافیک بالا و گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیزی هستند که به بازیکن اسلحه‌ها و تکنیک‌های مختلفی را می‌دهند. تاکنون چهار بازی اصلی از این سری منتشر شده‌اند که آخرین آن‌ها دوم ایترنال (Doom Eternal) بوده است. همچنین چندین بازی فرعی و الحاقی نیز برای این سری ساخته شده‌اند. بازی بعدی از این سری که ظاهرا دوم ییر زیرو (Doom Year Zero) نام دارد هنوز معرفی نشده است.

- سری ولفن‌اشتاین (Wolfenstein): 

این سری از بازی‌های اکشن بازی‌هایی با محوریت تیراندازی اول شخص هستند که در آن بازیکن در نقش یک مبارز مخالف نازی‌ها به جنگ آن‌ها می‌رود. این بازی‌ها دارای داستان‌های تخیلی و گیم‌پلی پرطرفداری هستند که به بازیکن اسلحه‌ها و توانایی‌های مختلفی را می‌دهند. تاکنون هشت بازی اصلی از این سری منتشر شده‌اند که آخرین آن‌ها ولفن‌اشتاین: یانگ‌بلاد (Wolfenstein: Youngblood) بوده است. همچنین چندین بازی فرعی و الحاقی نیز برای این سری ساخته شده‌اند. بازی بعدی از این سری هنوز مشخص نیست.

- سری دیشانرد (Dishonored):

 این سری از بازی‌های اکشن-ماجراجویی بازی‌هایی با محوریت تیراندازی اول شخص هستند که در آن بازیکن در نقش یک قاتل حرفه‌ای به انجام ماموریت‌های مختلف می‌پردازد.ا

ین بازی‌ها دارای داستان‌های جذاب و گیم‌پلی خلاقانه‌ای هستند که به بازیکن انتخاب‌ها و راه‌حل‌های متفاوتی را می‌دهند. تاکنون سه بازی اصلی از این سری منتشر شده‌اند که آخرین آن‌ها دیشانرد: میراث آرتی (Dishonored: Death of the Outsider) بوده است.

شرکت بتسدا یکی از بزرگترین ناشر های، بازی های ویدئویی است. 

مطالب مرتبط

Related posts

دیدگاه های مطلب

Comments 0
کد امنیتی رفرش